Reacties op dit artikel
  • Sylvia Bakker Do 20 jun 2013, 09:47

    In een organisatie waar de benaming DIV onbekend is en 'Archivaris' meer tot de verbeelding spreekt heb ik geprobeerd mijn enthousiasme voor de KVAN dagen te delen: "mijn vakgenoten zijn niet stoffig, juist digitaal Hip!"
    Zowel van de Keynote van Marcel Wissenburg als van de bijdrage van Geert-Jan van Bussel en Charles Jeurgens heb ik meegenomen dat Wetgeving vaak (nog) onjuist wordt gebruikt. Het is een (tijdelijk) middel. We gebruiken regelgeving vaak als 'excuus' en als 'rem'. Vóór de digitale ontwikkelingen was dat prima. In onze digitale omgeving is de oude! wet- en regelgeving vaak achterhaald? Duidelijk is dat Digitale/Documenaire Informatie Voorziening (DIV) meer en meer een belanrijkger rol heeft in organisaties.

Mijn reactie

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

SOD Feeds