Reacties op dit artikel
 • Teun Putter Do 24 sep 2009, 12:45

  Komt hier de bekende kloof tussen ICT (DM-systemen) en facility management (scannen, postkamer, invoeren) weer aan de orde? Er zijn best practices, wanneer leren we daarvan? Goed stuk Leon en ik denk dat veel organisaties zouden tekenen voor 500 documenten per dag per werkplek.

 • Sylvia bakker-kempen Di 13 okt 2009, 17:35

  Productiviteit meten in document processen, zo heb ik het nog niet bekeken. We vernemen natuurlijk allemaal veelvuldig van de 'taalbarriere' ICT'ers zijn geen archivarissen en andersom. Toch komt hier door de opleidingen verandering in. Een advies is dan ook voeg letterlijk en figuurlijk nieuw bloed toe en luister naar elkaar. Meer profileren van DIV is nog altijd belangrijk.
  Als ik uitleg geef over het tot stand komen van een archiefinventaris en ruim 1000 documenten toegankelijk maken voor de 'consument' wordt het tastbaarder. Informatie is pas informatie als het een betekenis heeft.
  Goed stuk, terug naar de productiviteit van document processen, de winst zit vooral in de relaties.

Mijn reactie

 • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
  * E-mail adres wordt niet getoond

SOD Feeds